قوانین و مقررات فروش   دعوت به همکاری   درباره ما   تماس با ما کراس اولی ها تخفیفات ویژه
 • 1328: تاسیس شرکت در مشهد

  شرکت کراس در سال 1328 در شهر مشهد تاسیس گردید.

 • 1335: انتقال دفاتر شرکت کراس به تهران

  گروه صنعتی کراس در سال 1335 کلیه‌ی دفاتر خود را به شهر تهران منتقل نمود.

 • 1372: تاسیس کارخانجات تولید دوچرخه کراس

  در سال 1372 کارخانجات تولید دوچرخه‌ی کراس توسط گروه صنعتی کراس احداث گردید.

 • 1380: عرضه‌ی تجهیزات ورزشی باشگاهی

  شرکت کراس فیتنس از سال 1380 عرضه‌ی انواع تجهیزات ورزشی باشگاهی در سراسر ایران را آغاز نمود و تا امروز موفق به تجهیز بیش از 700 باشگاه در سراسر ایران گردیده است.

گروه صنعتی کراس باافتخار به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران تبلیغ و گسترش ورزش و سبک زندگی سالم و مدرن، در سال 1328 به‌عنوان یکی از بازیگران صنعت دوچرخه‌سازی و توزیع‌کنندگان عمده این محصول در کشور پایه‌گذاری شد. این شرکت پس از گذشت سال‌ها همچنان به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولید و تأمین‌کننده دوچرخه و تجهیزات باشگاهی و سلامت خانگی مشغول به فعالیت است. محصولات اين شركت شامل تولید و واردات انواع دوچرخه‌هاي ساده، دنده‌دار، فنردار چندمنظوره، تنه و شاسي در سايزهای مختلف و نماینده انحصاری برترین برندهای تجهيزات ورزشي دنیا است که این امور با به‌کارگیری فن‌آوريهای نوين اطلاعات و اتکا به نيروي‌هاي متخصص و کارآمد صنعت ورزش و بر اساس استانداردهاي موجود جهاني میسر گردیده است.

ماموریت ما…

ما معتقديم كه كيفيت مسابقه ايست بی‌پایان، لذا با به‌کارگیری جديدترين سيستم‌هاي طراحي و بهره‌گيري از گروه‌های فني مهندسي تخصصي به اين مسابقه پا گذاشته‌ایم. همچنین با استفاده از مدیریت تخصصي در هر یک از بخش‌های توليد، بازاريابي و فروش، خدمات مشتريان و ايجاد سيستم‌هاي بازرسي و تضمين كيفيت به فردايي بهتر با محصولاتي برتر، مصرف‌کنندگانی خرسندتر مي‌نگريم. مشتري‌گرايي و درك نياز‌هاي آشكار و پنهان مصرف‌کنندگان را در راس امور خود قرارداده و به خود مي‌باليم كه همواره در مسیر خرسندی مشتریان قرار داریم. دیگر ارزش‌هایی که گروه کراس همواره سعی در آفرینش آن دارد، توسعه شركت و ايجاد اشتغال در كشور، فراهم آوردن بهترین و برترین تجربه خدمات و کالا برای مشتریان، حمایت از ورزشکاران و تبلیغ و ترویج ورزش و سلامتی و و کارکنان و سهامداران بالنده تر است که این مهم با بهره‌گيري از توان علمي، مهندسي و نيروهاي كارآمد و متخصص امکان پذیر است. سلامت و نشاط آسان و با کیفیت تک تک ایرانیان، ماموریت ماست.

چشم انداز ما…

اين شركت با توجه به اهداف و برنامه استراتژيك سازمان، چشم‌انداز خود را بر پایه توسعه صنعت ورزش و سلامت با به‌کارگیری از آخرين متدهاي روز ترسيم نموده و اميدوار است در 3 سال‌آینده يكي از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهيزات ورزشی، گسترش دهنده سلامتي در كشور و اولین انتخاب هر ایرانی باشد.