قوانین و مقررات فروش وبلاگ   دعوت به همکاری   درباره ما   تماس با ما ثبت گارانتی کراس اولی ها تخفیفات ویژه

محصولات کراس اولی انتخاب محصول ثبت نام کراس اولی پرداخت

محصولات قابل ارائه در کراس اولی ها

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه نوجوانان کراس مدل Boxer سایز 20

2,141,700 1,713,360 تومان

اول اینکه دوچرخه کوهستان Boxer سایز 20 با توجه به سایز مناسب برای نوجوانان 7 تا 11 سال است که قصد دارند در مسیرهای کوهستانی طی مسیر کنند ، این دوچرخه از جمله محصولات تولید شده توسط برند کراس (cross)

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل FireFighter سایز 12

1,358,500 1,086,800 تومان

دوچرخه کودکانه مدل FireFighter  بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 2 تا 4 سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل بند)

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل DOLLY سایز 12

1,287,000 1,029,600 تومان

دوچرخه کودک cross مدل دالی دوچرخه کودکانه مدل DOLLY  بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است . این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 2 تا 4 سال بوده، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخ های

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل DINOSAUR سایز 16

1,549,900 1,239,920 تومان

دوچرخه کودکانه مدل DINOSAUR  بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 4 تا 7 سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل بند)

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل TIGER سایز 16

1,549,900 1,239,920 تومان

دوچرخه کودکانه مدل TIGER بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 4 تا 7 سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل بند)  موجب

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل METEORIDER سایز 16

1,732,500 1,386,000 تومان

دوچرخه کودکانه مدل METEORIDER بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 4 تا 7 سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل بند)

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل SPEEDTRUCK سایز 16

1,566,400 1,253,120 تومان

دوچرخه کودکانه مدل SPEEDTRUCK  بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 4 تا 7 سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل بند)  موجب

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل IRONMAN سایز 16

1,815,000 1,452,000 تومان

توضیحات دوچرخه بچه گانه IRONMAN  علیرغم این موضوع که در جوامع امروزی تحرک کودکان کمتر شده و بازی های رایانه ای جای بازی در کوچه همراه با هم سن و سالان را گرفته اند، اما هنوز هم دوچرخه سواری یکی از

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل FRONTIES سایز 16 (دخترانه)

2,090,000 1,672,000 تومان

دوچرخه کودکانه مدل FRONTIES بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 4 تا 7 (دخترانه) سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه نوجوانان کراس مدل MEMOL سایز 20 (دخترانه)

1,804,000 1,443,200 تومان

اول اینکه دوچرخه کوهستان کراس مدل MEMOL سایز 20 با توجه به سایز مناسب برای دختران 7 تا 11 سال است که قصد دارند در مسیرهای کوهستانی طی مسیر کنند ، این دوچرخه ازجمله محصولات تولید شده توسط برند کراس

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه نوجوانان کراس مدل SARA سایز 20

1,870,000 1,496,000 تومان

اول اینکه دوچرخه نوجوانان کراس مدل SARA سایز 20 با توجه به سایز مناسب برای دختران 7 تا 11 سال است که قصد دارند در مسیرهای خاکی و مسطح طی مسیر کنند ، این دوچرخه ازجمله محصولات تولید شده توسط

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه نوجوانان کراس مدل EVAN سایز 20

1,840,300 1,472,240 تومان

دوچرخه کوهستان کراس مدل EVAN سایز 20 با توجه به سایز مناسب برای نوجوانان 7 تا 11 سال است که قصد دارند در مسیرهای کوهستانی طی مسیر کنند ، این دوچرخه از جمله محصولات تولید شده توسط برند کراس (cross)

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل GOAL سایز 12

1,415,700 1,132,560 تومان

دوچرخه کودکانه مدل GOAL بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 2 تا 4 سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل بند)

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه نوجوانان کراس مدل HEART BEAT سایز 20

1,701,700 1,361,360 تومان

دوچرخه کراس مدل HEART BEAT سایز 20 با توجه به سایز مناسب برای نوجوانان 7 تا 11 سال است که قصد دارند در مسیرهای شهری طی مسیر کنند ، این دوچرخه از جمله محصولات تولید شده توسط برند کراس (cross)

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه نوجوانان کراس مدل SPEED سایز 20

1,826,000 1,460,800 تومان

دوچرخه کراس مدل SPEED سایز 20 با توجه به سایز مناسب برای نوجوانان 7 تا 11 سال است که قصد دارند در مسیرهای شهری طی مسیر کنند ، این دوچرخه از جمله محصولات تولید شده توسط برند کراس (cross) است

ویژه کراس اولی ها
Product

دوچرخه کودکان کراس مدل Robot سایز 16

1,710,500 1,368,400 تومان

دوچرخه کودکانه مدل Robot بسیارزیبا وسبک بوده که با کیفیت واستاندارد ساخته شده است ، این دوچرخه با توجه به سایز مناسب برای کودکان 4 تا 7 سال است ، این دوچرخه با توجه به داشتن چرخهای حمایتی (بقل بند)

محل مناسب دوچرخه بازی کجاست؟

دوچرخه سواری از بدو تولید اولین دوچرخه مورد توجه عامه مردم قرار گرفت . از دوچرخه های بدون رکاب اولیه تا امروز که انواع متفاوتی از دوچرخه های شهری و کوهستان در بازار به فروش می رسند .

مسیر ویژه دوچرخه بازی


اوایل که هنوز ماشینی اختراع نشده بود مردم با خیال راحت می توانستند در کوچه پس کوچه های شهر با دوچرخه تردد کنند؛ اما ورود ماشین به سطح شهرها برای دوچرخه سواران یک خطر جدی محسوب میشد. هر چه شهرها توسعه یافتند و بزرگراه ها و اتوبان ها ساخته شدند، استفاده از دوچرخه به مناطق کمتر و خاص تری محدود شد . بعد از انقلاب صنعتی و افزایش آلودگی هوا در شهرهای بزرگی مثل لندن، کشورهای توسعه یافته تدابیری جهت کنترل و کاهش این آلودگی اندیشیدند که یکی از آنها ایجاد مسیرهای اختصاصی دوچرخه سواری و تشویق مردم به استفاده از دوچرخه بود . در چند سال گذشته شاهد بروز این تغییر در سطح برخی از شهرهای بزرگ کشورمان نظیر تهران، اصفهان ، مشهد، قزوین و ... هستیم . بنابراین افراد با اطمینان خاطر و ایمنی بیشتر با استفاده از دوچرخه هم به سلامت خود کمک می کنند و هم گامی در جهت کاهش آلودگی هوا بر می دارند.

6 پیست دوچرخه سواری محبوب در تهران

ما در این مقاله قصد داریم محل های مناسب برای دوچرخه بازی را بررسی کنیم. به لطف ایجاد مسیرهای مخصوص چرخ سواری در سطح برخی از شهرهای کشور، افراد زیادی هستند که برای رفتن به محل کار، تحصیل و یا حتی برای انجام خرید روزانه خود نیز از دوچرخه استفاده می کنند. اما به غیر از خیابان های شهر، بوستان های زیادی نیز دارای پیست دوچرخه بازی هستند. شما می توانید با دوستان و یا آشنایان خود به پیست دوچرخه بازی رفته ضمن ورزش و تقویت قوای جسمی خود، سلامت روان خود را نیز بهبود ببخشید. یکی از مزیت های ورزش گروهی این است که ما را در محیطی قرار می دهد که می توانیم به افراد دیگر کمک کنیم و یا از آنها کمک بگیریم و متعهدانه برای سلامتی خود تلاش کنیم. حتی اگر فردی مناسب برای رفتن به پیست دوچرخه بازی پیدا نکردید نگران نباشید، افراد زیادی هستند که شرایط شما را دارند، آنجا می توانید ارتباطات خود را گسترش دهید و دوستان و همراهان خوبی پیدا کنید که بعضا ماندگار نیز می شوند. در مناطق مختلف شهر تهران بوستان های دارای پیست دوچرخه سواری وجود دارند که در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد .
1) پیست دوچرخه سواری پارک چیتگر : یکی از بزرگ ترین پارک های جنگلی در شهر تهران، پارک جنگلی چیتگر است که در منطقه 22 و در قسمت شمالی آزادراه تهران-کرج واقع شده است. یکی از حرفه ای ترین و بزرگ ترین پیست های چرخ سواری در این پارک وجود دارد. مسیر پر پیچ و خم این پیست که از کنار درختان جنگل گذر می کند، آن را به یکی از محبوب ترین پیست های دوچرخه سواری پایتخت تبدیل کرده است. در این پیست دوچرخه های تک نفره و دو نفره و همچنین دنده ای و ساده، به علاقه مندان اجاره داده می شود .
2) دوچرخه بازی دور دریاچه چیتگر : کمی آن طرف تر از پارگ جنگلی چیتگر، دریاچه مصنوعی خلیج فارس قرار گرفته که امکانات تفریحی گردشگری را برای علاقه مندان فراهم آورده است. پیست دوچرخه سواری دریاچه چیتگر دارای سه قسمت کوهستانی، سرعت و استقامت است، و علاقه مندان به چرخ سواری می توانند با دوچرخه های خود از آن استفاده کنند و یا دوچرخه های موجود در پیست را به صورت ساعتی اجاره کنند.
3) پیست باغ راه فدک ( پارک ایران زمین) : در منطقه 2 پایتخت، باغ راه فدک که به پارک ایران زمین معروف است قرار دارد که مساحتی به وسعت 27 هکتار دارد. این پارک نیز یکی از زیباترین پیست های دوچرخه سواری پایتخت به طول 5.2 کیلومتر را دارد و افراد می توانند درون پیست دوچرخه کرایه کنند و در این پیست زیبا دوچرخه بازی کنند.
4) پیست دوچرخه سواری بهشت مادران : یکی از بهترین و خوش آب و هوا ترین مناطق تهران، پارک بانوان بهشت مادران است. این پارک در غرب منطقه سیدخندان قرار گرفته است. شکل تپه مانند این بوستان موقعیت استراتژیکی را بوجود آورده تا افراد از بیرون نتوانند به داخل آن دید داشته باشند و بانوان عزیز بتوانند با امنیت خاطر و آرامش، ورزش کنند و اوقات فراغت خود را بگذرانند. در این پارک امکانات ورزشی متنوعی نظیر باشگاه ورزشی ، زمین چمن ، استخر ، پیست دوچرخه سواری و ... وجود دارد و بانوان علاقه مند به ورزش میتوانند از آنها استفاده کنند.
5) پیست دوچرخه سواری سرخه حصار : یکی از قدیمی ترین و کامل ترین پیست های دوچرخه سواری تهران، در پارک جنگلی سرخه حصار قرار دارد. این پیست در شرق تهران قرار گرفته و علاقه مندان به استفاده از آن می توانند با وسیله شخصی خود به آنجا رفته و از امکانات پیست دوچرخه سواری سرخه حصار استفاده کنند. این پیست در محیط زیبایی قراره گرفته و منظره بسیار دیدنی از شهر تهران در آنجا قابل رویت است، که این ویژگی باعث شده تا علاقه مندان به چرخ سواری حداقل یک بار به آنجا بروند و این پیست زیبا را امتحان کنند. یک ویژگی قابل توجه این پیست، وجود چندین سه چرخه برای استفاده افراد کم توان ذهنی، اوتیسم، سندروم داون و ... است، که با هماهنگی با مسئولین پارک جنگلی در هر ساعتی از طول روز در اختیار این اقشار قرار خواهند گرفت.
6) پیست دوچرخه سواری بوستان تمدن : پارک تمدن در منطقه 8 تهران مسیر ویژه ای را برای دوچرخه سواران درنظر گرفته است که افراد می توانند در آنجا به چرخ سواری بپردازند. این پارک با مجسمه ها و مینیاتورهای زیبایی مربوط به معماری تمدن های گذشته ایران تزئین شده است، در نتیجه با دوچرخه بازی در این بوستان می توانید ضمن لذت بردن از فضای طبیعت زیبای این پارک، سفری نیز در طول تاریخ تمدن های گذشته ایران داشته باشید.