قوانین و مقررات فروش وبلاگ   دعوت به همکاری   درباره ما   تماس با ما ثبت گارانتی کراس اولی ها تخفیفات ویژه
      درخواست مشاوره تلفنی
الپتیکال کراس فیتنس مدل ZEBRA 300
امتیاز کالا : 5

الپتیکال کراس فیتنس مدل ZEBRA 300

هزینه ارسال و نصب رایگان (مخصوص تجهیزات ورزشی) ، هزینه ایاب و ذهاب نصاب طبق تعرفه
برای نصب در خارج از مراکز استان ها قبل از خرید هماهنگی صورت پذیرد
امتیاز کالا : 5
الپتیکال کراس فیتنس مدل ZEBRA 300
چارت قیمت مقایسه

تکنولوژی های ساخت


کد کالا: #56
دسته های محصول :  تجهیزات خانگی -> الپتیکال
اشتراک گذاری:
این محصول مورد تایید انجمن بدنسازی ایران می باشد


توضیحات الپتیکال ZEBRA 300

الپتیکال ZEBRA 300 دستگاهیست که تلفیقی از ورزش های دوچرخه سواری ، پیاده روی و اسکی را در اختیار شما قرار می دهد.
از آنجایی که هنگام استفاده از این دستگاه حسی همانند شناور بودن در فضا به ورزشکار دست می دهد، به آن اسکی فضایی نیز گفته می شود. بنابراین گزینه مناسبی برای افرادی است که درصدد سوزاندن کالری،  کاهش وزن و در نتیجه تناسب اندام می باشند .
این دستگاه به شما این امکان را می دهد که در خانه و در فضایی کوچک تمرینات هوازی انجام دهید و سیستم قلبی عروقی ، ریه ها و عضلات خود را تقویت کنید.افرادی مبتلا به دیابت که نیاز به تحرک بیشتری نسبت به افراد دیگر دارند، می توانند با ورزش منظم بر روی این دستگاه بیماری خود را کنترل کنند.
این دستگاه چند سالی است که در بین مردم جای خود را پیدا کرده و علاوه بر باشگاه ها ،بدلیل ابعاد کوچک آن، به درون منازل نیز راه یافته است. در صورتی که مشغله های کار و سبک زندگی شهری فرصتی برای باشگاه رفتن برای شما باقی نگذاشته است، با خرید این دستگاه می توانید زمان های مرده خود را در طول روز جهت مراقبت و رسیدگی به بدن خود اختصاص دهید.
استفاده از این دستگاه باعث درگیر شدن اندام های فوقانی و تحتانی بدن به طور همزمان می شود .به عنوان مثال ، شانه ها، بازوها ، سینه ، کمر ، ران ، ساق پا در یک زمان به فعالیت می پردازند. دسته های الپتیکال یک حرکت برعکس نسبت به هم دارند بنابراین وقتی دست چپ به سمت جلو حرکت می کند، دست راست به سمت عقب می رود و همین حرکات باعث تقویت عضلات بازو و قفسه سینه می گردد.
اگر ماهیچه های همسترینگ یا عضلات چهار سر ران ضعیفی دارید می توانید روی اسکی فضایی به سمت عقب پدال بزنید که تاثیر آن بر روی همسترینگ به مراتب بیشتر از پدال به سمت جلو است. در صورتی که درجه مقاومت یا همان سرعت را افزایش دهید، فشار بیشتری به عضلات وارد می گردد.
ابعاد دستگاه الپتیکال کراس فیتنس 62×120×161 سانتیمتر و وزن آن 48 کیلوگرم است. اشخاصی با نهایت وزن 120 کیلوگرم می توانند از  این الپتیکال کراس فیتنس به خوبی استفاده کنند.
الپتیکال خانگی کراس مدل ZEBRA 300 دارای 16 برنامه تمرینی است و میزان تحرکی از مقدار کم تا بسیار زیاد به ورزشگار می دهد و قلب او را وادار به تپش می کند.
این دستگاه دارای یک نمایشگر 4 اینچی LCD است که در آن سرعت فعالیت، زمان صرف شده، مسافت پیموده شده ، میزان کالری مصرف شده و تعداد ضربان قلب قابل مشاهده است. نمایش دادن ضربان قلب از ویژگی های برجسته این دستگاه است که توسط حسرگر هایی که بر روی دسته آن قرار داند اندازه گیری می شود، و فرد می تواند با توجه به ضربان قلب خود سرعت و قدرت تمرینات خود را تنظیم کند. 

افزودن دیدگاه جدید
نمایش ضربان قلب از طریق تماس دست
سازگاری با ipod ندارد
ابعاد 120*62*161سانتیمتر
برنامه body fat ندارد
دسته ندارد
اطلاعات نمایشگر سرعت،زمان،مسافت،کالری مصرفی،ضربان قلب،16 برنامه تمرینی
محل قرارگیری قمقمه ندارد
نوع نمایشگر LCD
تاشدن جهت اشغال فضای کمتر ندارد
وزن محصول 48.4 کیلوگرم
حسگر ضربان قلب روی دسته دارد
دسته کمکی ندارد
چرخ برای حمل آسان دارد
قابلیت بخش موسیقی ندارد
قابلیت اتصال بلوتوث ندارد
سطح مقاومت 1-16LEVEL
محل قرار گرفتن موبایل ندارد
محصولات مرتبط
محصولات پربازدید